Eğitimler

Sınıf İçi Eğitimler

En çok tercih edilen eğitimlerimiz ve kurumunuza özel, farklı yaratıcı çözümler sunan yüzlerce eğitmenimiz ile  eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayın. 

Sosyal ağ kavramı

Teknoloji ve Dijitalleşme

Yeni çağın öğretilerini

keşfedin.

Genç Avukat

Satış ve Pazarlama

Ticari faaliyetlerinizde

değer yaratın.

Büyük ekran

Teknik

Eğitimler

Teknik bilgi ve becerilerinizi geliştirin.

iş görüşmesi

Ekonomi ve Finans

Finansal okur-yazarlığınızı geliştirin.

İnsan Kaynakları Eğitimi

Etkin insan kaynakları uygulamalarını keşfedin.

Cam Konferans Odası

İletişim ve İlişki Yönetimi

İyi iletişim ile ilişkilerinizi kuvvetlendirin.

Anlaşma Ulaşma

Yönetim ve Liderlik

Yönetim ve liderlik

becerilerinizi geliştirin.

Genç Avukat

Kişisel Gelişim ve Farkındalık

Etkin insan kaynakları uygulamalarını keşfedin.

VR Kulaklık

Yaratıcılık ve İnovasyon

Yaratıcılığınızı geliştirerek katma değer yaratın.

Deneyimsel Eğitimler

Çalışanlarınıza farklı bir deneyim yaşatmak, deneyimleyerek daha kalıcı, farkındalığı yüksek ve derin bir öğrenme süreci sağlamak için yaratıcı deneyimsel eğitimler sunuyoruz. 

 

Aikido ile İş Yaşamına Çözüm, Bugün Müşteri Benim, Karanlıkta Diyalog, Atlarla İletişim ve Liderlik, Yelkenlide Değişim Yönetimi, Herkes İçin Güncel Sanat, Mutfakta Etkin Takım, Kapalıçarşı'da Satış Sanatı gibi başlıklarla çalışanlarınızın farklı bir öğrenme deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz.

Birlikte işi
Beyin fırtınası

Simülasyon ve Atölyeler

Çalışanlarınızın finanstan pazarlamaya pek çok konuyu simüle ederek yaşarcasına öğrenmeleri için online ya da oyun board’u üzerinde simülasyon ve atölye çözümleri sunuyoruz. Böylece hem öğrenme deneyimi son derece canlı bir deneyime dönüşüyor, hem de yeni bilgiler hayata geçmeden önce güvenli bir ortamda test edilmiş oluyor.

 

Bu amaçla Eğitmen Burada olarak Business (İş Yönetimi) Simülasyonu, Finans ve Bütçe, Bayii Performansı, Mağazacılık, Takım Olma, Müşteri Deneyimi gibi başlıklarla simülasyonlar; Farkındalık, Yaratıcılık, Girişimcilik, Ürün Yönetimi, Koçluk, İletişim gibi konularda da atölyeler sunuyoruz.

İlham Veren Konuşmacılar

Motivasyon, Değişim Yönetimi, Başarı Öyküleri, Finans & Ekonomi, Kişisel Marka & İmaj, Teknoloji Trendleri, Storytelling, Kişisel Gelişim & Farkındalık, Satış & Pazarlama, Yaratıcılık & İnovasyon, Felsefe, Sanat gibi alanlarda ilham veren konuşmalar ve keynote konuşmaları sunuyoruz. 

Screen Shot 2018-12-09 at 00.35.09.png