top of page
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Eğitmen Burada İçin Ne Dediler?

Kurumlar Diyor ki...

özlem-karahasanoglu.jpeg

Özlem Karahasanoğlu
-

Nesine

Eğitim & Gelişim faaliyetlerimizde çok farklı odak alanlarımız olabiliyor. Bu odak alanlarımız için doğru çözümü bulmakta Eğitmen Burada yüzlerce eğitmen portföyüyle her zaman yanımızda.

 

Bulunan çözüm daha önce de farklı kurumsal şirketler tarafından tercih edildiği için çalışan nezdinde memnuniyet skorları yüksek oluyor. İhtiyacımız ne olursa olsun tek noktadan doğru çözümü bulmak bizlere hem zaman hem de maliyet avantajı sağlıyor. Üstellik Eğitim & Gelişim faaliyetlerinde yeni trendler konusunda da bizleri yönlendirdikleri için günceli takip etmemize de fayda sağlıyor.

 

Süreçlerimize değer katan çözümleri için Eğitmen Burada’ya minnettarız.

yeliz-yilmaz.jpeg

Suzan ve ekibi her zaman ulaşılabilir olduğu için hızlı aksiyon alabiliyorum. Bu da hayatımı çok kolaylaştırıyor. 😊

Yeliz Yılmaz
-

Garanti Bankası

basak-ayvaz.jpeg

Başak Ayvaz
-

Anadolu Efes

Eğitmen Burada ve Suzan Yeşildağ Can benim için ne demek?

 

  • Pozitif iletişim

  • Güler yüz😊

  • Hızlı dönüş

  • Güven

  • Çözüm odaklı bakış açısı

  • Sınırsız bilgi paylaşımı

  • Güçlü ve alternatifli eğitmen protföyü

  • Seviyeye uygun doğru öneriler

tugba-hasimzade-ciftci_edited.jpg

Suzan’ın en çok fark yaratan tarafı kişiye/şirkete özel hizmet sunuyor olması. Bunun da iyi bir dinleyici olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Tam bir “hot couture” eğitmen – firma buluşması gerçekleştiriyor.

 

Yani herhangi bir eğitim firmasından eğitim satın almayı açık büfeye benzetecek olursak Eğitmen Burada ile çalışmak en lezzetli alakart menünün önünüze konması gibi.

Tuğba
Haşimzade Çifçi
-

Beymen

ezgi-gumustekin.jpeg

Gerek deneyim gerek hızlı çözüm gerekse ihtiyacı anlama konusunda değerli destekleri için Suzan’a müteşekkiriz. Beraber pek çok projeye imza attık, daha nicelerine.

Ezgi
Gümüştekin
-

Denizbank

Mine Özmen.jpeg

Mine Özmen
-

Sahibinden

Eğitmen Burada ekibi ve sevgili Suzan Yeşildağ Can ile çalışmak hem çok keyifli hem öğretici hem de çok etkili deneyimler sağlıyor. 

 

Her zaman pratik çözümlerin ve kişiselleştirilmiş yaklaşımın ön planda olması benim için bir eğitimden çok daha fazlası. Özellikle ihtiyaçlarıma kulak verilmesi, beni anlayarak sunulan özelleştirilmiş çözümler ve gerçek dünyada uygulanabilir öneriler beni en çok etkileyen unsurlar. Sunulan rehberlik ve öneriler sayesinde kurumsal hayatta karşılaştığım zorluklarla daha iyi başa çıkabiliyor, daha hızlı ve verimli bir şekilde çalışabiliyorum. 

 

Suzan ve ekibinin samimiyeti, profesyonelliği ve konulara hakimiyeti sayesinde her görüşmemizden daha fazla bilgi, daha iyi bir anlayış ve yeni bakış açıları kazanarak ayrılıyorum. Eğitmen Burada ile iş birliğim beni hep ileriye taşıyor. Devamından mutluluk duyarım.

Sena Sayın.jpeg

Sena Sayın
-

Mr DIY

Eğitmen Burada ile yolumuz kesiştiğinde, kurumsal eğitim dünyasına dair bakış açımız köklü bir değişime uğradı. Bu iş birliği, sadece bilgi ve beceri aktarımında değil aynı zamanda kurumumuzun kültürel dokusunu zenginleştirmede de bize yol gösterdi. Üst düzey yöneticilerimiz için özel olarak tasarlanan koçluk seansları, liderlik ve kişisel gelişimlerinde yeni ufuklar açtı. Eğitim kataloglarımızı ve dijital öğrenme çözümlerimizi birlikte şekillendirirken her adımda yanımızda hissettiğimiz destek ve esneklik, zamana ve mekâna sığmayan bir konfor sundu. Zirveler ve etkinlikler için bulduğu konuşmacılar sayesinde sektördeki itibarımızı artırırken stratejik danışmanlıklar aracılığıyla yönetim becerilerimizi geliştirdik.

 

Eğitmen Burada'nın sunduğu bu bütüncül destek, iş hayatımızda 'iyi ki' dediğimiz anların mimarı oldu. Her yeni proje ve girişimde, bizi anlayan, ihtiyaçlarımıza uyum sağlayan ve gerçekten yanımızda olan bir partnerin varlığı işimizi sadece kolaylaştırmakla kalmadı, aynı zamanda kurum olarak büyümemizi ve gelişmemizi sağladı. Bu hizmet hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmemizin anahtarı oldu ve en önemlisi iş yükümüzü hafifletti.

 

Kişisel olarak benim için Eğitmen Burada, sadece bir hizmet sağlayıcı değil, gerçekten yanımızda olan bir dost gibi 😊

Bahar Ergokmen.jpeg

Bahar Ergökmen
-

Pegasus Airlines

Eğitmen Burada sektördeki çok önemli bir boşluğu dolduruyor. Şirketlerin ihtiyaçlarına özel hizmet veriyor ve doğru konuyu doğru uzmanla eşleştirerek onlara muazzam bir destek sağlıyor.

 

Her zaman hızlı ve çözüm odaklı bir firma. Çok geniş bir eğitmen ve danışman ağı var. Bu eğitmenlerin ve danışmanların konu alanlarına ve kabiliyetlerine hakimiyetleri ile çok kıymetli iç görüler sunuyor. Hatta zaman zaman ihtiyacın doğru tanımlanması konusunda da destek sağlıyor.

 

Böylelikle bizlere yalnızca Eğitmen Burada’ya bir email atmak kalıyor. Sonrasında aldığımız çözüm önerilerinin çeşitliliğiyle karar almamız son derece kolaylaşıyor.

 

İyi ki varsın Eğitmen Burada 😊

Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg
Eğitmenler Ne Diyor?

Eğitmenler Diyor ki...

Ekran Resmi 2024-06-14 15.35.08.png

Selvin Canbeyli
-

Eğitmen Burada

Eğitmen Burada ekibinin bir parçası ve Suzan’ın birlikte çalıştığı eğitmenlerden biri olmak benim için güven, konfor, çözüm partnerliği ya da iş olanaklarından çok daha fazlası demek. Eğitmen olma hayali, hevesi kalbime düştüğü anda nerede, nasıl, kimlerle ne yapacağını bilmeyen ve cebinde sadece sertifikaları ile heyecanı olan biriydim. Eğitim tasarımından kurumların ihtiyacını anlamaya, fiyat teklifi hazırlamaktan eğitim katılımcılarıyla iletişime kadar Eğiticinin Eğitimi’nde bile anlatılmayan ne varsa sevgili Suzan’dan öğrendim.

 

Emek emek, ilmek ilmek, adım adım ve “sabır sabır” benden bir eğitmen yaratmasını izledim. Ama beni yetiştirmesi ve bana öğrettikleri bir yana insan denen varlığın birilerinin ona inanmasına, düştüğünde elinin tutulacağını bilmesine ne kadar ihtiyacı olduğunu gösterdi bizim hikayemiz. “Sen yaparsın, inanıyorum” cümlesiyle rengarenk çiçekler açabiliyormuş insan. Bu güzel bahçe için ömrüm boyunca müteşekkir olacağım.

 

Teşekkürler Suzan.

volkan karaca.jpeg

Volkan Karaca
-

Eğitmen

Suzan’la sürecimizin başladığı ilk günden bu yana sanki uzun zamandır çalışıyormuş gibi birbirimizi anlamamız en önemli ortak noktamız diye düşünüyorum. Onu üç kelime ile özetlemek istesem; cesur, samimi ve yenilikçi derim.

 

Firmaların gelişim süreçlerine destek verirken son derece samimi ve proaktif olması tüm tarafların süreçlerini kolaylaştırırken sonuca çok daha hızlı ulaşılmasını sağlıyor. Bir eğitmen olarak hayatımı kolaştırdığı çok nokta var. Örneğin çalışmak istediğim ama çok daha fazla efor harcayarak, zorlanarak ulaşacağım firmalara benim adıma ulaşması, beni benden daha iyi anlatarak tanıtması ve tarafların birbirini çok daha hızlı anlayıp tanımasını sağlaması büyük avantaj.

 

Yalnız çalışan bir eğitmen olarak iş birliği yapmanın ve birlikte çalışmanın tüm faydalarını karşılıklı sağladığımızı düşünüyorum. İş ortaklığımızın uzun yıllar devam etmesini dilerim. 

hero-img-v3.png

Suzan eğitmenlik yolculuğumda bir eğitmen menajerinden çok daha fazlasıydı ve öyle olmaya devam ediyor. Samimi ve şeffaf iletişimi, problem çözme yetenekleri ile bu yolculukta ihtiyacım olan yol arkadaşı oldu.

 

Kriz anlarındaki soğukkanlı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde hayatımı kolaylaştırdı. Bir eğitmen olarak ben sadece eğitimlerime odaklanmak istiyorum diyorsanız Eğitmen Burada'ya bir alo denemenizi tavsiye ederim.

Volkan Dalyan
-

Eğitmen Burada

Ethem_Kocabas_Egitmen-Burada_edited.jpg

Ethem Kocabaş
-

Eğitmen

Eğitmen Burada Suzan Yeşildağ Can, geleceği okuyan ve insan ihtiyaç analizini son derece profesyonel olarak gerçekleştiren bir uzman. İhtiyaca yönelik stratejiler üretilmesi konusunda hem müşterilerine hem de tedarikçilerine üst düzeyde katkı sağlıyor.

 

Eğitmen Burada ile eğitim öncesi ve sonrası iş akış süreçlerinde hayatınızı kolaylaştıran uzman bakış açısının rahatlığını yaşıyorsunuz. Zaman yönetimi, iş akış süreçleri, içerik oluşturma ve eğitim sonrası iş takip süreçleri bakımından stratejik bir bilgi birikimine sahip. Üstelik bazen de düşünmediğiniz konuları sizin adınıza düşünüp, insanlar ve şirketler için üretebileceğiniz değerin hayat bulmasına da yardımcı oluyor.

 

Eğitmen Burada ekibi ve Suzan Yeşildağ Can’a eğitim sektörümüze, iş hayatına ve biz eğitmenlere verdiği destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederim. 

serkan yilmaz.jpeg

Serkan Yılmaz
-

Eğitmen

Suzan’ın müşterilerinin ihtiyacını çok doğru anlaması, kurduğu sıcak ve samimi ilişkiler, doğru firmayla o iş için en doğru danışman ve eğitmeni buluşturması en doğru eğitim çözümlerinin geliştirilmesini sağlıyor. Bu sayede birlikte çalışma şansı yakaladığımız onlarca firma ile kimyamız her zaman tuttu ve uzun süreli iş birliktelikleri oluşturabildik.

 

Suzan’ın eğitmen ve danışmanlara en büyük katkısı bence üstlendiği süreçler sayesinde danışmanların daha fazla araştırma yapmak ve kendilerini geliştirmek için alan ve zaman kazanmaları.

 

Suzan ve Eğitmen Burada’nın bana kişisel olarak katkısına baktığımda ise dünyanın dört bir tarafında çalışabilmeme, yurtdışındaki deneyimlerimi Türkiye’deki firmaların gelişiminde de kullanabilmeme olan büyük katkısını görüyorum. Suzan’la ve ekibiyle birlikte firmalara uzun yıllar değer yaratmaya devam etme düşüncesi beni her zaman heyecanlandırıyor.

Ayla-Orengil.png

Ayla Örengil
-

Eğitmen

Eğitmen Burada ile yani benim için kurucusu sevgili Suzan ile birlikte çalışmak en başta müthiş bir güven duygusu sağlıyor. Onun organize ettiği bir toplantıda kendimi, işlerimi, fark yarattığım konuları zaten önden Suzan aktarmış olduğu için kendimi ifade etmek ve toplantılarda ihtiyaca yönelik içerik konuşmak çok daha kolaylaşıyor.

 

Ayrıca konusu açılmayan, sorulamayan herhangi bir şey olduğunda Suzan’ın verdiği güven ve rahatlıkla acaba yanlış anlaşılır mıyım düşüncesi olmadan konuşabilmeye cesaret vermesi her şeyin şeffaf bir şekilde yönetilmesine imkan sağlıyor. 

 

Suzanla çalışmak demek; anlaşıldığını, desteklediğini, hayallerini gerçekleştirebilecek fırsatlar olduğunda senin kadar heyecanla sahip çıkıldığını bilmek demek :) 

Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg
21.png

Kurumsal Eğitim ve Gelişim
Çözümlerimizi Hemen Keşfedin

Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.

Eğitmen Burada ile öğrenmenin gücünü siz de keşfedin.

bottom of page