top of page
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Eğitimlerimiz

Sınıf İçi Eğitimler

En çok tercih edilen eğitimlerimiz ve kurumunuza özel,
farklı yaratıcı çözümler sunan yüzlerce eğitmenimiz ile
eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayın. 

Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Deneyimsel Eğitimler

Çalışanlarınıza farklı bir deneyim yaşatmak, deneyimleyerek daha kalıcı, farkındalığı yüksek ve derin bir öğrenme süreci sağlamak için yaratıcı deneyimsel eğitimler sunuyoruz. 

 

Aikido ile İş Yaşamına Çözüm, Bugün Müşteri Benim, Karanlıkta Diyalog, Atlarla İletişim ve Liderlik, Yelkenlide Değişim Yönetimi, Herkes İçin Güncel Sanat, Mutfakta Etkin Takım, Kapalıçarşı'da Satış Sanatı, Beden Farkındalığı, Çanakkale’de Liderlik, Topkapı Sarayı’nda Liderlik, Sahne Sanatı, Çicek Aranjmanıyla Yaratıcılık gibi başlıklarla çalışanlarınızın farklı bir öğrenme deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz.

Birlikte işi
Beyin fırtınası

Simülasyon ve Atölyeler

Çalışanlarınızın finanstan pazarlamaya pek çok konuyu simüle ederek yaşarcasına öğrenmeleri için online ya da oyun board’u üzerinde simülasyon ve atölye çözümleri sunuyoruz. Böylece hem öğrenme deneyimi son derece canlı bir deneyime dönüşüyor, hem de yeni bilgiler hayata geçmeden önce güvenli bir ortamda test edilmiş oluyor.

 

Bu amaçla Eğitmen Burada olarak Business (İş Yönetimi) Simülasyonu, Finans ve Bütçe, Bayii Performansı, Mağazacılık, Takım Olma, Müşteri Deneyimi gibi başlıklarla simülasyonlar; Farkındalık, Yaratıcılık, Girişimcilik, Ürün Yönetimi, Koçluk, İletişim gibi konularda da atölyeler sunuyoruz.

İlham Veren Konuşmacılar

Motivasyon, Değişim Yönetimi, Başarı Öyküleri, Finans & Ekonomi, Kişisel Marka & İmaj, Teknoloji Trendleri, Storytelling, Kişisel Gelişim & Farkındalık, Satış & Pazarlama, Yaratıcılık & İnovasyon, Felsefe, Sanat gibi alanlarda ilham veren konuşmalar ve keynote konuşmaları sunuyoruz. 

Screen Shot 2018-12-09 at 00.35.09.png
bottom of page