top of page

FAQ

Sıkça Sorulan Sorular

 • Eğitmen Burada Nedir?
  Eğitmen Burada bir eğitim-eğitmen ajansıdır. Kurumsal eğitim alanında Türkiye’nin en iyi eğitimenleri ve konuşmacıları ile çalışarak kurumunuz ve eğitim ihtiyaçlarınız için memnuniyet garantili önerilerde bulunur.
 • Kurumsal firmalar neden Eğitmen Burada'yı tercih ederler?
  O kadar çok eğitim & gelişim konusu ve o kadar çok eğitmen var ki "Hangi eğitmen bizim için en doğru?", "Hangi eğitmen ile çalışmalıyız?" sorularının cevaplarını en hızlı şekilde bulmanızı sağlıyoruz. Kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik en etkili eğitim kataloğunu oluşturmak için adeta İnsan Kaynakları departmanınızın bir parçası gibi çalışıyoruz. Eğitim ve gelişim alanına giren her konuda başvurabileceğiniz bir kaynak görevi görerek danışmanlık sağlıyoruz. İşte bu sebeplerden kurumsal firmalar bizi tercih ediyorlar.
 • Eğitmenler neden Eğitmen Burada'yı tercih ediyorlar?
  Çünkü Eğitmen Burada olarak sizin tek başınıza kuramayabileceğiniz kurumsal bağlantıları sizin adınıza kuruyoruz. Güçlü olduğunuz ve heyecan duyduğunuz konularda eğitim vermenizi, konuşmacı olmanızı sağlıyoruz. Gerek duyulması halinde, eğitim ihtiyaç analizinden tekliflendirmeye, eğitim içeriği hazırlanmasından tasarımına kadar her konuda bir mentor olarak sizinle omuz omuza çalışıyoruz.
 • Kurumlar aldıkları hizmet için ücret ödüyor mu?
  İşte en güzel kısmı bu; danışmanlık hizmeti haricinde aldığınız hizmetler için, örneğin eğitmen önerisi almak için Eğitmen Burada’ya herhangi bir ödeme yapmazsınız.
 • Eğitmenler bir ücret öder mi?
  Eğitmenler verdikleri hizmet bedeli üzerinden Eğitmen Burada'ya ajans komisyonu öderler.
 • Eğitmen Burada hangi hizmetleri veriyor?
  Eğitim & gelişim konularının tamamında danışmanlık hizmeti, Eğitim katalogu hazırlama (kişisel gelişim, yetkinliklere özel yönetim ve liderlik) ve gelişim programları, Tüm eğitim & gelişim konularında eğitmen önerisi, Konuşmacı önerisi, Atölye çalışmaları ve koçluk ihtiyaçları, Eğitmen menajerliği, Sektöre yeni giren veya yıllardır sektörde olan eğitmenlere kendilerini konumlama, tekliflendirme, eğitim & konuşmacılık konularında danışmanlık hizmeti.
 • Eğitmen Burada ile nasıl tanışabiliriz?
  Ararsınız görüşürüz, toplantıya gelebiliriz ya da mail atabilirsiniz. Kısaca bize ulaşın, tanışalım...
bottom of page