top of page

FAQ

Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Sıkça Sorulan Sorular

 • Eğitmen Burada Nedir?
  Eğitmen Burada; eğitim-eğitmen ajansıdır. Kurumsal eğitim alanında Türkiye’nin en iyi eğitmenleri ve konuşmacıları ile çalışarak kurumunuz ve eğitim ihtiyaçlarınız için memnuniyet garantili önerilerde bulunur.
 • Kurumsal firmalar neden Eğitmen Burada'yı tercih ederler?
  O kadar çok eğitim & gelişim konusu ve o kadar çok eğitmen var ki "Hangi eğitmen bizim için en doğru?", "Hangi eğitmen ile çalışmalıyız?" sorularının cevaplarını en hızlı şekilde bulmanızı sağlıyoruz. Kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik en etkili eğitim kataloğunu oluşturmak için adeta eğitim ekibinizin bir parçası gibi çalışıyoruz. Yaratıcı program tasarımları, akılda kalıcı, iz bırakan eğitim&gelişim çözümleri en sevdiğimiz. Eğitim ve gelişim alanına giren her konuda başvurabileceğiniz bir kaynak görevi görerek danışmanlık sağlıyoruz. İşte bu sebeplerden yüzlerce şirket bizi tercih ediyor.
 • Eğitmenler neden Eğitmen Burada'yı tercih ediyorlar?
  Çünkü Eğitmen Burada olarak sizin tek başınıza kuramayabileceğiniz kurumsal bağlantıları sizin adınıza kuruyoruz. Güçlü olduğunuz ve heyecan duyduğunuz konularda eğitim vermenizi, konuşmacı olmanızı sağlıyoruz. Gerek duyulması halinde; eğitim ihtiyaç analizinden, tekliflendirmeye, eğitim içeriği hazırlanmasından, tasarımına kadar her konuda kısaca soru sormak istediğinizde, tartışmak veya sektörü bilen biriyle fikir alışverişi yapmak isterseniz; bir mentor olarak sizinle omuz omuza çalışıyoruz.
 • Kurumlar aldıkları hizmet için ücret ödüyor mu?
  İşte en güzel kısmı bu; danışmanlık hizmeti haricinde aldığınız hizmetler için, örneğin eğitmen önerisi almak için Eğitmen Burada’ya herhangi bir ödeme yapmazsınız.
 • Eğitmenler bir ücret öder mi?
  Eğitmenler verdikleri hizmet bedeli üzerinden Eğitmen Burada'ya ajans komisyonu öderler.
 • Eğitmen Burada hangi hizmetleri veriyor?
  Eğitim & gelişim konularının tamamında danışmanlık hizmeti, Eğitim kataloğu hazırlama (kişisel gelişim, yetkinliklere özel yönetim ve liderlik) ve gelişim programları, (Talent, oryantasyon, iç eğitmenler, proje grupları) Tüm eğitim & gelişim konularında eğitmen önerisi, Konuşmacı önerisi, Atölye çalışmaları ve koçluk ihtiyaçları, Strateji çalıştayları, arama konferansı Eğitim teknolojileri, senaryo, case yazma Eğitmen menajerliği, Sektöre yeni giren veya yıllardır sektörde olan eğitmenlere kendilerini konumlama, tekliflendirme, eğitim & konuşmacı konularını belirleme
 • Eğitmen Burada ile nasıl tanışabiliriz?
  Ararsınız görüşürüz, toplantıya gelebiliriz ya da e-posta atabilirsiniz. Kısaca bize ulaşın, tanışalım, çalışalım ve farkımızı deneyimleyin.
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg
21.png

Kurumsal Eğitim ve Gelişim
Çözümlerimizi Hemen Keşfedin

Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.

Eğitmen Burada ile öğrenmenin gücünü siz de keşfedin.

bottom of page