top of page

Eğitmenlerimiz

Cem ÖZEN

Profesyonel Yönetici, Danışman

Cem Özen, 1966 yılında İsviçre’nin Aarau kentinde doğdu. 1979 yılında ailesiyle Türkiye’ye dönüş yaptı.1984 İstanbul Erkek Lisesi, 1989 ODTÜ İşletme mezunudur.

 

Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile çok uluslu firmalarda satış ve müşteri hizmetleri alanında yönetici kademlerinde görev almıştır. Koç Holding, IBM, DHL, Turkcell ve Hafele bunların belli başlılarıdır. Bu kurumlarda bölge müdürlüğü, ülke müşteri hizmetleri müdürlüğü, satış genel müdür yardımcılığı gibi rolleri üstlenmiştir.

 

Beyaz eşya ve elektronik, bilişim, lojistik, çağrı merkezi, telekomünikasyon ve mobilya ile mimari donanımlar sektörlerinde profesyonel yönetici olarak çalışırken, insan yönetimi, bütçe yönetimi ve tam kar/zarar sorumluluklarını da üstlenmiştir.

 

Bu sektörlerle ilaveten eğitmen ve danışman olarak, bankacılık, hızlı tüketim malları ve sağlık hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren firmalara hizmet vermiştir ve vermektedir. 1998 yılında DHL de kurumun uluslararası yetenek havuzuna seçilmiş ve firmanın iç eğitmen ve iç danışman geliştirme programına katılmıştır.

 

O tarihten bu yana çalıştığı kurumlarda iç eğitmen olarak rol alan Cem Özen 18 yılı aşan bir süredir eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Liderlik, yönetim geliştirme, koçluk, satış ve satış yönetimi, ikna ve müzakere, etki yaratma ve yaratıcı sunum tasarımları alanlarında Koç Üniversitesi ile beraber de programlar yürütmektedir. 

 

Cem Özen evli ve bir çocuk babasıdır.

Cem-Ozen_Egitmen-Burada_edited.jpg
bottom of page