top of page
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Eğitmenlerimiz

Demet GÜLSER

.Nefes Uzmanı, Eğitmen

Demet Gülser'in yaşamı, ruhani bir yolculuk ve bilinçli nefes çalışmalarıyla şekillendi. Demet Gülser, 57 yıllık yaşamının 27 yılını ruhani gelişim ve 17 yılını ruhsal şifa uygulamaları üzerine odaklanarak geçirdi. Hayatın derinliklerini sorgulayan Demet Gülser, içsel keşif yolculuğuna Vernon Frost'un rehberliğindeki psişik Labirent seminerleriyle başladı. Osho meditasyon ustası Ravindra Bharti ile yapılan eğitimlerle deneyimlerini pekiştirdi ve Kajuyali Tsamani'nin şamanik inziva ve seremonilerine katıldı.

Eckhart Tolle ve Mooji gibi önde gelen spiritüel öğretmenlerin satsang deneyimleriyle derinleşen Demet Gülser, sevgi ve sessizlikten doğan barış ve coşkuyu keşfetti. 2016 yılından bu yana 5 Rhythms dans pratikleriyle hareketin ve bedensel ifade özgürlüğünün önemini kavradı ve bu pratikleri dans ve şamanik inzivalarla entegre ettiği Los Angeles, Seattle ve Colorado gibi yerlerde sürdürdü.

Inspirational Breathwork Vakfı'nın kurucusu Joost Maijvis ile gerçek bağlantıyı keşfettiği ilk "IB" Nefesi seansından sonra nefes çalışmalarına adanmışlıkla devam etti. Nefesin aşk, şefkat ve farkındalıkla derin değişim ve dönüşüm sağlayan bir araç olduğunu fark etti. 160 saatlik Nefes Semineri ve Koçluk eğitimiyle kendini tanıma deneyimleri yaşadı ve nefesin ilahi bilgelik ve bilinçle doğrudan bağlantısını keşfettikten sonra, günlük yaşamında nefesle uyanarak bireysel seanslar ve eğitimler düzenlemeye başladı, insanların yaşamlarına dokunmaktan büyük mutluluk duyuyor.

Demet Gülser, öğrenmeye ve araştırmaya olan tutkusunu sürdürerek UCLA'de psikoloji ve nöropsikoloji derslerine katıldı ve Stanford Üniversitesinde nefes araştırmaları gerçekleştirdi. Türkiye'nin önde gelen şirketlerine kurumsal danışmanlık ve eğitimler vermektedir.

Ekran Resmi 2024-06-14 15.21.52.png
bottom of page