top of page
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Eğitmenlerimiz

Emre MUTLUAY

Yönetim ve Gelişim Danışmanı

Marmara Üniversitesi İşletme - Pazarlama Bölümü mezunu olan Emre Mutluay, iş hayatına 1983-1985 yılları arasında Enka Holding / Çimtaş’da Pazarlama Uzmanı olarak başlamıştır. 

Askerlik görevi sonrası 1987-1998 yılları arasında çokuluslu iki pazarlama iletişim firması olan Cenajans Grey ve RPM/Radar CDP Europe’da Müşteri Temsilcisi, Müşteri Direktörü, Stratejik Planlama Yöneticisi, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. 

 1998 yılında Fruko-Pepsi Cola’ya katılmış, 2,5 yıl Pazarlama Direktörü olarak çalıştıktan sonra, bir yıl Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmış, şirketin tamamen yabancı ortağa geçişinden sonra Satış kanalında bir yıl Ulusal Zincir Marketler Direktörlüğü görevinde bulunmuş, Türkiye’nin bölündüğü iki coğrafi alandan biri olan Batı Bölgesi Satış Genel Müdürlüğü görevini ise 2003-2005 yılları arasında sürdürmüştür.  

2006 yılından itibaren Koç Holding, Vodafone, Fortis, Türkiye İş Bankası, Sandoz, Boehringer Ingelheim, Altınyıldız, Metro, Monsanto, J&J, Goodyear, Ford, Tofaş, Petrol Ofisi, Migros, Coca-Cola, Basf, Koçtaş, Teknoloji Holding, Airties, Kimberly Clark, Yeşim Tekstil, Yapı ve Kredi Bankası, Efes Pilsen, Danone, Teknoloji Holding, Wilo Pompa, Mercedes-Benz, Turcas Petrol, İpekyol, Ferrero Fındık, Eczacıbaşı Yapı, Eczacıbaşı Esan, GarantiBankası, Özgörkey, UCPharma, Sepaş Enerji, Creditwest Faktoring, Nobel İlaç, Vakko, Novartis, Shell, Pegasus gibi müşterilere Yönetim ve Liderlik Becerilerini Geliştirme, Stratejik Düşünme, Performans Yönetimi, Satış Teknikleri ve Koçluk Becerileri gibi değişik konuda eğitimler vermiştir.

 

12. yılında toplam 1.900 gün eğitimin yanı sıra, 820 kişi için de Değerlendirici (Assessor) ve Gelişim Merkezi Liderliği konusunda destek olmuştur. 

Değişik konularda da şirketlere ilham verici,ufuk açıcı konuşmalar yapmaktadır. Halen kendi markası altında Yönetim ve Gelişim Danışmanı olarak çalışmaktadır.

Emre-Mutluay.jpg
bottom of page