top of page
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Ekibimiz

Ahmet Can

Eğitmen, Danışman, Koç, Podcaster

Ahmet Can, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ile İngilizce İktisat bölümlerinden çift anadal programıyla mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü'nü tamamlayan Ahmet Can, yüksek lisansını Çalışma Ekonomisi alanında tamamlamıştır. Şu anda aynı alanda doktora öğrenimine devam etmektedir, tez konusu ise 'Liderlik Tarzları ve Çalışanların Stres Düzeyi Üzerine Etkileri' üzerinedir.

İş hayatında 17 yıllık deneyime sahip olan Ahmet Can, aile şirketleri, kurumsal şirketler ve sivil toplum kuruluşlarında çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır. Sivil toplum kuruluşlarının üst yönetimlerinde bulunmuş ve Avrupa Birliği projelerinde aktif rol almıştır. Aile şirketlerinde insan kaynakları, idari işler ve mali işler departmanlarında orta düzey yönetici olarak görev yapmıştır. Kurumsal iş yaşamında ise yaklaşık 11 yıl sigorta sektöründe mali işler departmanında uzman ve yönetici olarak görev almıştır.

Ahmet Can, uzun yıllardır psikoloji alanına ilgi duymaktadır. 2021 yılında CTI Koçluk programını tamamlamış ve birçok kişisel gelişim ve farkındalık eğitimine katılmıştır. Hanna Nita Scheller tarafından sunulan Gestalt Psikoloji Programı'na devam etmekte olan Ahmet Can, kurumlarda Ekip İçi İlişkiler ve İletişim, Stres Yönetimi, Eleştirel ve Analitik Düşünme Becerileri ile Mitoloji ve Arketipler İle Kişisel Farkındalık konularında eğitim ve atölye çalışmalarını sürdürmektedir.

Ekran Resmi 2024-06-14 15.32.15.png
Eğitmen Burada Kurucusu Suzan Yeşildağ Can'ın Linkedin Sayfası Linki
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg
21.png

Kurumsal Eğitim ve Gelişim
Çözümlerimizi Hemen Keşfedin

Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.

Eğitmen Burada ile öğrenmenin gücünü siz de keşfedin.

bottom of page