top of page
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Eğitmenlerimiz

Murat ÇELİK

Eğitmen

Murat Çelik lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesi’nde; lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ve ardından aynı üniversitenin Sosyoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. 

Akademik hayatında son olarak Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Uzun yıllardır klinik alanda vaka çalışmalarını sürdüren Murat Çelik, halen hem psikolog hem de mentor olarak bireylere ve kurumlara danışmanlık yapmaktadır. Felsefe çalışmalarıyla birlikte köşe yazarlığını da sürdürmekte olan Murat Çelik kurumlarda Kişisel Farkındalık, Yeni Nesil Takım Koçluğu, Takımlarda Çatışma Yönetimi, Kişisel Dönüşüm, Liderlere Özel Duygu Yönetimi, Güven / Özgüven ve Duygusal Zeka başlıklarıyla eğitim ve atölye çalışmaları gerçekleştirmektedir. 

“Dönüşüm dışarıdan içeriye değil, içeriden dışarıya doğru gerçekleşir ve ben de bu bakış açısıyla danışmanlık çalışmalarımı sürdürüyorum.’’ diyen Murat Çelik, kurumsal ve bireysel çalışmalarıyla bireylerin pozitif dönüşümlerine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Murat-Celik.jpg
bottom of page