top of page
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Ekibimiz

Selvin Canbeyli

Eğitmen, Eğitim ve İletişim Tasarımcısı

Selvin Canbeyli, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü, Dramaturji ve Tiyatro Eleştirmenliği Anabilim Dalı'ndan mezun oldu. Aynı yıl başladığı reklam yazarlığı kariyerine yerel ve uluslararası ajanslarda 2012 yılına kadar devam etti. 20’nin üzerinde ödüllü yaratıcı projede görev aldı. 2005 yılından başlayarak bilinçaltının çalışma prensipleri, çocuklukta yerleşen çekirdek inanç kalıpları, kişilik örgütlenmeleri, rüya sembolizması, mitoloji, arketipler, meditasyon ve nefes teknikleri konularında eğitimler aldı.

 

Ocak 2011'de Dr. Stephen Rinaldi liderliğinde, University of Holistic Theologies tarafından sunulan sertifika programı C.MI Meditation Instructor / Teacher Training Program'ı (Sertifikalı Meditasyon Eğitmenliği Programı) tamamlayan Selvin Canbeyli, aynı tarihte bireylere ve kurumlara meditasyon eğitimleri tasarlayıp sunmaya başladı.

 

Şubat 2015’te Flow Coaching International tarafından sunulan ICF onaylı Profesyonel Koçluk Sertifikasyon programını tamamlayarak, “Profesyonel Koç’’ ünvanını aldı. Koçluk alanında derinleşmek için, Adler International’ın liderlerinden Enis Arslan ve Burcu Yalman’la bire bir mentorluk çalışmalarında bulundu. Aynı tarihte TMI Türkiye tarafından sunulan Eğitimcinin Eğitimi’ni tamamlayarak eğitmenlik sertifikasını aldı. University of North Carolina ve University of Pennsylvania tarafından düzenlenen Positive Psychology ve Better Leader Richer Life uzaktan eğitim programlarına katıldı. Prof. Kristin Neff ve Brene Brown’ın birlikte sunduğu Self-Compassion uzaktan eğitimini tamamladı.

 

Dışavurumcu yazı teknikleri, kahramanın yolculuğu arketipleri, yaratma cesareti, kendin olma cesareti, öz şefkat ve mükemmeliyetçilik, bilinçli farkındalık araçları, içten dışa iletişim, kendi kendinin koçu olmak ve içsel destek mekanizmaları konularında atölyeler tasarlayıp sunan Selvin Canbeyli, eğitmenlik ve koçluk alanlarında derinleşmek için çalışmalarına devam ediyor.

Ekran Resmi 2024-06-14 15.35.08.png
Popular_Social_Media-22-512.png
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg
21.png

Kurumsal Eğitim ve Gelişim
Çözümlerimizi Hemen Keşfedin

Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.

Eğitmen Burada ile öğrenmenin gücünü siz de keşfedin.

bottom of page