top of page
Stok Görseller (4000 × 2250 piksel) (4).jpg

Eğitmenlerimiz

Serhat TATLI

İş İnsanı, Konuşmacı, Danışman

Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden lisans, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden MBA, Işık Üniversitesi İşletme Bölümü’nden ‘Değişim Yönetimi ve Liderlik’ alanındaki teziyle PhD derecelerini almaya hak kazanmıştır.  

 

1998-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak görev alan Serhat Tatlı, 2000 yılında katıldığı Tekofaks/Panasonic Şirketler Grubu’nda 11 yıl süreyle Yönetici, Genel Müdür, İcra Kurulu Başkanı, Yönetici Ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmıştır.

 

Toronto merkezli dijital pazarlama şirketi WSI'ın Türkiye iş ortaklığının kurucu hissedarlığını ve dijital pazarlama danışmanlığını yapmıştır. Boston merkezli liderlik gelişim şirketi Linkage Inc.'in global ofislerinden Linkage Türkiye'de danışmanlık, ortaklık ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 

 

Kurucusu olduğu Değişim Akademisi® ve TeQeN® GmbH'nin İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'nın yanı sıra NgTech firmasının İcra Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. ​ 2012 yılından günümüze Değişim Doktoru® markasının sahibidir ve bu marka kimliğiyle üst düzey liderlik, strateji ve değişim yönetimi danışmanlığı yapmasının yanı sıra yine bu konu başlıklarında sayısız ulusal ve uluslararası konferans ve kurumsal organizasyonlarda konuşmacı olarak sahne almıştır.

 

Leadership Excellence tarafından Dünya’nın 7 yıl üst üste 1 numaralı liderlik gelişim zirvesi seçilen GILD’de (The Global Institute for Leadership Development) konuşan liderlik gurularının arasındaki ilk Türk olma şerefine nail olmuştur. Yine GILD'de 2015-2017 yıllarında takım liderliği ve üst düzey koçluk yapmıştır. 

 

Dünya’nın en büyük 2., Avrupa’nın en büyük start-up hızlandırma programı olan Startupbootcamp Istanbul ve StartersHub’ın baş mentörlerinden olan Dr. Tatlı, organizasyonel değişim yönetimi, liderlik, inovasyon ve yeni nesil girişimcilik konularında pek çok üniversitede misafir ve daimi öğretim görevlisi olarak rol almıştır.   İşadamı, konuşmacı ve danışman kimliklerinin yanı sıra, 2009 yılından günümüze TV ve radyoda 1.000'i aşkın canlı yayında hobi olarak spor yorumculuğu yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Serhat_Tatli_Egitmen-Burada_edited.jpg
bottom of page