top of page

Ekibimiz

Suzan Yeşildağ Can

Eğitim Burada'nın Kurucusu

Üniversite öğrenimini Sakarya Üniversitesi Muhasebe Bölümü'nde tamamlayan Suzan, Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. Yüksek lisans tezinde "Kurumlarda Kişisel Gelişim Eğitimlerinin Faydaları" konusunu incelemiştir.

 

Profesyonel iş hayatına, 2000 yılında Global Bilgi’de müşteri temsilcisi olarak başlayan Suzan, bu kurumda uzman müşteri temsilcisi, kalite uzmanı ve insan kaynaklarında eğitmen olarak görev almıştır. Sınıf içi eğitimlerin yanında workshop yönetme, oyun kurgulama ve yönetme, bölümlerin motivasyon gün ve toplantılarını planlama ve yönetme görevlerini gerçekleştirmiştir.

 

2008 yılında Turkcell Akademi’ye geçen Suzan, ICF onaylı DBE de koçluk programını tamamlamış, Hanna Nita’nin Gestalt terapi programına devam etmektedir.

 

“Aşk Senin Bir Tarifin Var mı?” adlı romanı yazmış, görme engeli çocuklar için Manolito Evinden Ayrılıyor kitabını seslendirmiştir.

17 Yıllık kurumsal deneyim ardından eğitmenburada.com’u kuran Suzan Türkiyede ilk olan kurumsal eğitim ve eğitmen ajansını kurmuştur. “Öğrenmek Güzeldir” mottosuyla; eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır.

Suzan_Yesildag_Can.jpg
Eğitmen Burada Kurucusu Suzan Yeşildağ Can'ın Linkedin Sayfası Linki
bottom of page